2164-42-01-P2 NorComp
  • More about 2164-42-01-P2 NorComp
    2164-42-01-P2 NorComp
    2164-42-01-P2 is manufactured by NorComp and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 2164-42-01-P2 is described as CONN HDR 2MM MALE 2ROW STR 42POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK