BZX85C5V1-T50A ON Semiconductor
  • More about BZX85C5V1-T50A ON Semiconductor
    BZX85C5V1-T50A is manufactured by ON Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX85C5V1-T50A is described as DIODE ZENER 5.1V 1W DO41. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ON Semiconductor
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F