D175K50RE Ohmite
  • Available: 8
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about D175K50RE Ohmite
    D175K50RE Ohmite
    D175K50RE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. D175K50RE is described as RESISTOR POWER ADJ 50 OHM 175W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE