D225K25RE Ohmite
  • Available: 38
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about D225K25RE Ohmite
    D225K25RE Ohmite
    D225K25RE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. D225K25RE is described as RESISTOR POWER ADJ 25 OHM 225W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"