D225K2R0E Ohmite
  • Available: 4
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about D225K2R0E Ohmite
    D225K2R0E Ohmite
    D225K2R0E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. D225K2R0E is described as RESISTOR POWER ADJ 2 OHM 225W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE