D25K25RE Ohmite
  • Available: 123
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about D25K25RE Ohmite
    D25K25RE Ohmite
    D25K25RE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. D25K25RE is described as RESISTOR POWER ADJ 25 OHM 25W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"