D25K2K5E Ohmite
  • Available: 39
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about D25K2K5E Ohmite
    D25K2K5E Ohmite
    D25K2K5E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. D25K2K5E is described as RESISTOR POWER ADJ 2.5K OHM 25W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"