D50K100E Ohmite
  • Available: 230
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about D50K100E Ohmite
    D50K100E Ohmite
    D50K100E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. D50K100E is described as RESISTOR POWER ADJ 100 OHM 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> Adjustable Power Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Adjustable Power Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V