D50K1R0E Ohmite
  • Available: 50
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about D50K1R0E Ohmite
    D50K1R0E Ohmite
    D50K1R0E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. D50K1R0E is described as RESISTOR POWER ADJ 1 OHM 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM