E2E-C04S12-WC-C1 2M Omron Automation
  • Part Number: E2E-C04S12-WC-C1 2M
  • Manufacturer Name: Omron Automation
  • Description: Inductive sensor 4mm dia Sr 1.2mm NPN 2m
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about E2E-C04S12-WC-C1 2M Omron Automation
    E2E-C04S12-WC-C1 2M is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Sensors category. E2E-C04S12-WC-C1 2M is described as Inductive sensor 4mm dia Sr 1.2mm NPN 2m. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM