G3TC-IAC24 AC/DC 120 Omron Automation
  • More about G3TC-IAC24 AC/DC 120 Omron Automation
    G3TC-IAC24 AC/DC 120 is manufactured by Omron Automation and is categorized in the I/O Relay Module Input category. G3TC-IAC24 AC/DC 120 is described as INPUT MODULE AC 5MA 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS