XW2B-40F5-P Omron Automation
  • More about XW2B-40F5-P Omron Automation
    XW2B-40F5-P Omron Automation
    XW2B-40F5-P is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Terminal Block Interface Modules category. XW2B-40F5-P is described as INTERFACE MOD D-SUB MALE 40POS. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Terminal Block Interface Modules from all manufacturers
    ---> Terminals and Terminal Blocks by sub category
  • More About  Terminal Block Interface Modules
    Terminals and Terminal Blocks
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"