CLA15S-24-CD-30-EX PATLITE
  • Part Number: CLA15S-24-CD-30-EX
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: 1500 mm Long, Explosion-Safe LED Light Bar, Daylight White 24 VDC
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLA15S-24-CD-30-EX PATLITE
    CLA15S-24-CD-30-EX PATLITE
    CLA15S-24-CD-30-EX is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLA15S-24-CD-30-EX is described as 1500 mm Long, Explosion-Safe LED Light Bar, Daylight White 24 VDC. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINING COVER BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    View
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    Memory Protection Devices
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM