CLA2S-24-CN-30-EX PATLITE
  • Part Number: CLA2S-24-CN-30-EX
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Bar, LED, Natural White, 200mm, Intrinsically Safe, 24VDC
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLA2S-24-CN-30-EX PATLITE
    CLA2S-24-CN-30-EX PATLITE
    CLA2S-24-CN-30-EX is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLA2S-24-CN-30-EX is described as Light Bar, LED, Natural White, 200mm, Intrinsically Safe, 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM