CLA3S-24-CD-30 PATLITE
  • Part Number: CLA3S-24-CD-30
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Bar; 300MM; Cool White (6800K), 40, 000 Hr Life; 24 VDC; CLA Series
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLA3S-24-CD-30 PATLITE
    CLA3S-24-CD-30 PATLITE
    CLA3S-24-CD-30 is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLA3S-24-CD-30 is described as Light Bar; 300MM; Cool White (6800K), 40, 000 Hr Life; 24 VDC; CLA Series. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"