CLA3S-24-Y PATLITE
  • Part Number: CLA3S-24-Y
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Bar; 300MM; Amber (587NM); 40, 000 Hr Life; 24 VDC; CLA Series
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLA3S-24-Y PATLITE
    CLA3S-24-Y PATLITE
    CLA3S-24-Y is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLA3S-24-Y is described as Light Bar; 300MM; Amber (587NM); 40, 000 Hr Life; 24 VDC; CLA Series. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM