CLA9S-24-CN PATLITE
  • Part Number: CLA9S-24-CN
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Bar; 900MM; Warm White (4800K); 40, 000 Hr Life; 24 VDC; CLA Series
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLA9S-24-CN PATLITE
    CLA9S-24-CN PATLITE
    CLA9S-24-CN is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLA9S-24-CN is described as Light Bar; 900MM; Warm White (4800K); 40, 000 Hr Life; 24 VDC; CLA Series. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM