CLB-24N1-C PATLITE
  • Part Number: CLB-24N1-C
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Bar, Bright, LED, 24VDC, 100mm, 85 lux, Clear
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLB-24N1-C PATLITE
    CLB-24N1-C PATLITE
    CLB-24N1-C is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLB-24N1-C is described as Light Bar, Bright, LED, 24VDC, 100mm, 85 lux, Clear. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    View
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM