CLF20-24-Y PATLITE
  • Part Number: CLF20-24-Y
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Bar, Super Bright, 200mm, 24VDC, 630 lux, Yellow
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLF20-24-Y PATLITE
    CLF20-24-Y PATLITE
    CLF20-24-Y is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLF20-24-Y is described as Light Bar, Super Bright, 200mm, 24VDC, 630 lux, Yellow. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE