CLK6CL-24AG-CD-EX PATLITE
  • Part Number: CLK6CL-24AG-CD-EX
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Illumination, 600mm, LED, 24VDC, ATEX std zone 2, zone 22 600mm LED Bar
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLK6CL-24AG-CD-EX PATLITE
    CLK6CL-24AG-CD-EX PATLITE
    CLK6CL-24AG-CD-EX is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLK6CL-24AG-CD-EX is described as Illumination, 600mm, LED, 24VDC, ATEX std zone 2, zone 22 600mm LED Bar. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK
    MIC INLINE 1 BUTTON W/RUBBER CBL
    PLUG / SOCKET
    Mallory Sonalert
    CONTROL MANUAL VOLUME
    Mallory Sonalert
    GASKET NEMA 4X FOR 1SC SERIES
    Ftdi
    MOD USB FLASH DRIVE INTERFACE
    Ftdi
    MOD USB FLASH DRIVE INTERFACE
    MOD USB FLASH DRV INTRFACE W/LID
    ACOUSTIC DAMPER YELLOW 4700OHMS
    ACOUSTIC DAMPER 1500 OHMS