CLT30-24L-CD PATLITE
  • Part Number: CLT30-24L-CD
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: 300 MM 24VDC LED ILLUMINATION, IP67G, REAR LEAD WIRES, WHITE
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLT30-24L-CD PATLITE
    CLT30-24L-CD PATLITE
    CLT30-24L-CD is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLT30-24L-CD is described as 300 MM 24VDC LED ILLUMINATION, IP67G, REAR LEAD WIRES, WHITE. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    View
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A