CLT30-24S-CD PATLITE
  • Part Number: CLT30-24S-CD
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: 300 MM 24VDC LED ILLUMINATION, IP67G, SIDE LEAD WIRES, WHITE
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLT30-24S-CD PATLITE
    CLT30-24S-CD PATLITE
    CLT30-24S-CD is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLT30-24S-CD is described as 300 MM 24VDC LED ILLUMINATION, IP67G, SIDE LEAD WIRES, WHITE. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER RETAINING FOR 1028 HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY HOLDER COVER BLACK
    View
    Memory Protection Devices
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    Memory Protection Devices
    RETAINING COVER BLACK
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP