AST-03208MR-R PUI Audio
  • Part Number: AST-03208MR-R
  • Manufacturer Name: PUI Audio
  • Description: SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
  • Category: Speakers
  • Status:
  • More about AST-03208MR-R PUI Audio
    AST-03208MR-R PUI Audio
    AST-03208MR-R is manufactured by PUI Audio and is categorized in the Speakers category. AST-03208MR-R is described as SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by PUI Audio
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY RETAINING STRAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    View
    Memory Protection Devices
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    Keystone Electronics
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB