ERA-14EB104U Panasonic
  • Available: 48,055
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERA-14EB104U Panasonic
    ERA-14EB104U Panasonic
    ERA-14EB104U is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERA-14EB104U is described as RES SMD 100K OHM 0.1% 1/4W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE