ERA-1ARB2801C Panasonic
  • More about ERA-1ARB2801C Panasonic
    ERA-1ARB2801C Panasonic
    ERA-1ARB2801C is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERA-1ARB2801C is described as RES SMD 2.8K OHM 0.1% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"