ERA-3AEB49R9V Panasonic
  • Available: 134,232
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERA-3AEB49R9V Panasonic
    ERA-3AEB49R9V Panasonic
    ERA-3AEB49R9V is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERA-3AEB49R9V is described as RES SMD 49.9 OHM 0.1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM