ERA-3AEB53R6V Panasonic
  • Available: 9,984
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERA-3AEB53R6V Panasonic
    ERA-3AEB53R6V Panasonic
    ERA-3AEB53R6V is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERA-3AEB53R6V is described as RES SMD 53.6 OHM 0.1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK