ERA-3AEB5620V Panasonic
  • Available: 37,018
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERA-3AEB5620V Panasonic
    ERA-3AEB5620V Panasonic
    ERA-3AEB5620V is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERA-3AEB5620V is described as RES SMD 562 OHM 0.1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM