ERA-3AEB6980V Panasonic
  • Available: 44,395
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERA-3AEB6980V Panasonic
    ERA-3AEB6980V Panasonic
    ERA-3AEB6980V is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERA-3AEB6980V is described as RES SMD 698 OHM 0.1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM