ERA-3AEB8450V Panasonic
  • Available: 8,576
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERA-3AEB8450V Panasonic
    ERA-3AEB8450V Panasonic
    ERA-3AEB8450V is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERA-3AEB8450V is described as RES SMD 845 OHM 0.1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH