ERA-3AHD27R4V Panasonic
  • Available: 27,507
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERA-3AHD27R4V Panasonic
    ERA-3AHD27R4V Panasonic
    ERA-3AHD27R4V is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERA-3AHD27R4V is described as RES SMD 27.4 OHM 0.5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK