ERA-3APB123V Panasonic
  • Available: 2,182
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERA-3APB123V Panasonic
    ERA-3APB123V Panasonic
    ERA-3APB123V is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERA-3APB123V is described as RES SMD 12K OHM 0.1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK