ERJ-1GCF2R70C Panasonic
  • Part Number: ERJ-1GCF2R70C
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: RESISTOR SMD 2.7 OHM 1% 0201
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about ERJ-1GCF2R70C Panasonic
    ERJ-1GCF2R70C Panasonic
    ERJ-1GCF2R70C is manufactured by Panasonic and is categorized in the Unclassified category. ERJ-1GCF2R70C is described as RESISTOR SMD 2.7 OHM 1% 0201. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V