ERJ-1GNF2490C Panasonic
  • Available: 32,480
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERJ-1GNF2490C Panasonic
    ERJ-1GNF2490C Panasonic
    ERJ-1GNF2490C is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERJ-1GNF2490C is described as RES SMD 249 OHM 1% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"