ERJ-1GNF2870C Panasonic
  • More about ERJ-1GNF2870C Panasonic
    ERJ-1GNF2870C Panasonic
    ERJ-1GNF2870C is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERJ-1GNF2870C is described as RES SMD 287 OHM 1% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"