ERJ-1GNF68R1C Panasonic
  • More about ERJ-1GNF68R1C Panasonic
    ERJ-1GNF68R1C Panasonic
    ERJ-1GNF68R1C is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERJ-1GNF68R1C is described as RES SMD 68.1 OHM 1% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"