ERJ-1GNF82R5C Panasonic
  • More about ERJ-1GNF82R5C Panasonic
    ERJ-1GNF82R5C Panasonic
    ERJ-1GNF82R5C is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERJ-1GNF82R5C is described as RES SMD 82.5 OHM 1% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH