ERJ-1GNJ225C Panasonic
  • Available: 34,334
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERJ-1GNJ225C Panasonic
    ERJ-1GNJ225C Panasonic
    ERJ-1GNJ225C is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERJ-1GNJ225C is described as RES SMD 2.2M OHM 5% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE