ERJ-1GNJ624C Panasonic
  • More about ERJ-1GNJ624C Panasonic
    ERJ-1GNJ624C Panasonic
    ERJ-1GNJ624C is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERJ-1GNJ624C is described as RES SMD 620K OHM 5% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM