EXB-24V202JX Panasonic
  • Available: 14,143
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-24V202JX Panasonic
    EXB-24V202JX Panasonic
    EXB-24V202JX is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-24V202JX is described as RES ARRAY 2 RES 2K OHM 0404. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE