EXB-24V512JX Panasonic
  • More about EXB-24V512JX Panasonic
    EXB-24V512JX Panasonic
    EXB-24V512JX is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-24V512JX is described as RES ARRAY 2 RES 5.1K OHM 0404. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH