EXB-V4V2R4JV Panasonic
  • Available: 28,000
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-V4V2R4JV Panasonic
    EXB-V4V2R4JV Panasonic
    EXB-V4V2R4JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-V4V2R4JV is described as RES ARRAY 2 RES 2.4 OHM 0606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK