EXB-V4V3R6JV Panasonic
  • Available: 27,975
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-V4V3R6JV Panasonic
    EXB-V4V3R6JV Panasonic
    EXB-V4V3R6JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-V4V3R6JV is described as RES ARRAY 2 RES 3.6 OHM 0606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM