EXB-V8V1R2JV Panasonic
  • Available: 27,933
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-V8V1R2JV Panasonic
    EXB-V8V1R2JV Panasonic
    EXB-V8V1R2JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-V8V1R2JV is described as RES ARRAY 4 RES 1.2 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"