EXC-14CT500U Panasonic
  • More about EXC-14CT500U Panasonic
    EXC-14CT500U Panasonic
    EXC-14CT500U is manufactured by Panasonic and is categorized in the Common Mode Chokes category. EXC-14CT500U is described as CMC 100MA 2LN 50 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM