EXC-24CE121U Panasonic
  • Available: 24,656
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXC-24CE121U Panasonic
    EXC-24CE121U Panasonic
    EXC-24CE121U is manufactured by Panasonic and is categorized in the Common Mode Chokes category. EXC-24CE121U is described as CMC 140MA 2LN 120 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE