EXC-24CE360UP Panasonic
  • Available: 55,182
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXC-24CE360UP Panasonic
    EXC-24CE360UP Panasonic
    EXC-24CE360UP is manufactured by Panasonic and is categorized in the Common Mode Chokes category. EXC-24CE360UP is described as CMC 200MA 2LN 36 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM