EXC-24CN601X Panasonic
  • Available: 94,369
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXC-24CN601X Panasonic
    EXC-24CN601X Panasonic
    EXC-24CN601X is manufactured by Panasonic and is categorized in the Common Mode Chokes category. EXC-24CN601X is described as CMC 200MA 2LN 600 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"