PLWP50SE-D30 Panduit
  • Part Number: PLWP50SE-D30
  • Manufacturer Name: Panduit
  • Description: TIE CENT WING PUSH MT HS BK 8.2
  • Category: Cable Lacing
  • Status:
  • More about PLWP50SE-D30 Panduit
    PLWP50SE-D30 Panduit
    PLWP50SE-D30 is manufactured by Panduit and is categorized in the Cable Lacing category. PLWP50SE-D30 is described as TIE CENT WING PUSH MT HS BK 8.2". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Panduit
    ---> Cable Lacing from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Cable Lacing
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD