SCMS630-6 Panduit
  • More about SCMS630-6 Panduit
    SCMS630-6 Panduit
    SCMS630-6 is manufactured by Panduit and is categorized in the Wire Splice Connector Terminals category. SCMS630-6 is described as CONN BUTT SPLICE 630MM CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM